Świetlica szkolna jest czynna w godzinach:

7.00 - 17.30

Dysponuje dwiema salami, z których jedna w czasie przerw obiadowych pełni funkcję stołówki szkolnej. Głównym celem działalności świetlicy w naszej szkole jest zapewnienie opieki  uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe mogą rozwijać swoje umiejętności, wzbogacać wiadomości, wyrównywać  braki w nauce, wyzwalać swoją aktywność twórczą oraz wyrabiać wrażliwość estetyczną. Ponadto mogą obejrzeć bajki na DVD, posłuchać muzyki młodzieżowej, pograć w gry planszowe. Mają także czas na dowolne zabawy zgodne z ich upodobaniami.

W ramach zajęć świetlicowych prowadzone są zajęcia: plastyczne, językowe, matematyczne, origamii. Świetlica szkolna jest przytulnym miejscem, w którym dzieci chętnie spędzają czas wolny.