Przewóz uczniów ze Strzemieszyc Małych

Informujemy, że trasy przewozu uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 przebiegają następująco:

Trasy przywozu uczniów do szkoły:

w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018:

• I trasa: Kazdębie Dolne i Górne (odjazd o godz. 7.00) – Główna – Dom Gromadzki – Szkoła – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Strzemieszycka 390
  • II trasa: Strzemieszycka-Bar (odjazd o godz. 7.25) – Zakawie – Krzyżówka – Kościół – Anna – Kawa – Kościół – Krzyżówka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Strzemieszycka 390

w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018:

• I trasa: Strzemieszycka-Bar (odjazd o godz. 7.00) – Zakawie – Krzyżówka – Kościół – Anna – Kawa – Kościół – Krzyżówka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Strzemieszycka 390
  • II trasa: Kazdębie Dolne i Górne (odjazd o godz. 7.25) – Główna – Dom Gromadzki – Szkoła – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Strzemieszycka 390

Trasa odwozu uczniów ze szkoły (odwóz uczniów odbywał się będzie dwa razy po zakończonych zajęciach o 13.00 i 15.00):

• Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Strzemieszycka 390 – Zakawie – Krzyżówka – Kościół – Anna – Kawa – Kościół – Szkoła – Dom Gromadzki – Główna – Łany – Kazdębie Dolne i Górne

Rekrutacja na stanowisko referenta

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Dąbrowie Górniczej ogłasza nabór na wolne stanowisko referenta - pełny etat (od dnia 1.10.2016r.).

Uwaga!

Termin składania dokumentów został przedłużony do dnia 26 września 2016 r.

Ogłoszenie-nabór na stanowisko referenta

doc15-09-2016[ Pobierz ]
48 kB
Dni wolne od zajeć dydaktycznych 2015-16

Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2015-16

pdf30-09-2015[ Pobierz ]
131 kB
Wyprawka szkolna 2015

Wyprawka szkolna 2015

doc16-06-2015[ Pobierz ]
50 kB

Kwota dofinansowania

pdf16-06-2015[ Pobierz ]
90 kB
Półkolonie

Informujemy, że w dniach 29.06 - 10.07.2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 5 w Dąbrowie Górniczej będą się odbywały półkolonie dla uczniów klas I - VI. Rekrutacja będzie się odbywać zgodnie z regulaminem po złożeniu przez rodziców/opiekunów prawnych karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii do dnia 12.06.2015 r. w sekretariacie szkoły lub u wychowawców.

Karty do pobrania są w sekretariacie oraz w załączniku do ww. informacji.

REGULAMIN DOTYCZĄCY  REKRUTACJI  DZIECI DO UCZESTNICTWA W PÓŁKOLONIACH

1. Rekrutacji podlegają w pierwszej kolejności uczniowie  szkół podstawowych uczęszczający do klas od I do III,  pochodzących z rodzin o trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

2. Rekrutacji  dzieci do udziału w półkoloniach dokonuje Komisja powołana przez  dyrektora szkoły. Komisja składa się z co najmniej trzech osób, w tym pedagoga szkolnego.

3. Z posiedzenia Komisji sporządzany jest protokół uwzględniający wykaz dzieci zakwalifikowanych do uczestnictwa w półkoloniach oraz listę rezerwową.

4. Podział miejsc w  poszczególnych szkołach odbywa się w oparciu o porozumienie dyrektorów szkół z poszczególnych dzielnic.

5. Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest złożenie w terminie wypełnionej przez rodziców lub opiekunów prawnych karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii.

6.Termin organizowania półkolonii  podawany jest do wiadomości rodziców na zebraniach w szkołach oraz na tablicach ogłoszeń.

7.W przypadku zgłoszenia przez rodzica/opiekuna prawnego nieobecności dziecka kierownik półkolonii  zobowiązany jest do zaproponowania uczestnictwa w półkoloniach dziecku z listy rezerwowej.

Karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii

doc09-01-2015[ Pobierz ]