Wyprawka szkolna 2015

pdf16-06-2015[ Pobierz ]
90 kB
ZAPISY NA GIMNASTYKĘ KOREKCYJNĄ

Zapisy na gimnastykę korekcyjną na rok szkolny 2015/2016 do naszej placówki odbywają się od dnia 15 maja 2015 r. do dnia 15 czerwca 2015 r.
W celu zapisu dziecka należy złożyć w sekretariacie szkoły nw. dokumenty:

1. skierowanie od lekarza,
  2. oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego (plik do pobrania).

Oświadczenie-gimnastyka korekcyjna

doc12-05-2015[ Pobierz ]
26 kB
Elektroniczny nabór do gimnazjum

Półkolonie

Informujemy, że w dniach 29.06 - 10.07.2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 5 w Dąbrowie Górniczej będą się odbywały półkolonie dla uczniów klas I - VI. Rekrutacja będzie się odbywać zgodnie z regulaminem po złożeniu przez rodziców/opiekunów prawnych karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii do dnia 12.06.2015 r. w sekretariacie szkoły lub u wychowawców.

Karty do pobrania są w sekretariacie oraz w załączniku do ww. informacji.

REGULAMIN DOTYCZĄCY  REKRUTACJI  DZIECI DO UCZESTNICTWA W PÓŁKOLONIACH

1. Rekrutacji podlegają w pierwszej kolejności uczniowie  szkół podstawowych uczęszczający do klas od I do III,  pochodzących z rodzin o trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

2. Rekrutacji  dzieci do udziału w półkoloniach dokonuje Komisja powołana przez  dyrektora szkoły. Komisja składa się z co najmniej trzech osób, w tym pedagoga szkolnego.

3. Z posiedzenia Komisji sporządzany jest protokół uwzględniający wykaz dzieci zakwalifikowanych do uczestnictwa w półkoloniach oraz listę rezerwową.

4. Podział miejsc w  poszczególnych szkołach odbywa się w oparciu o porozumienie dyrektorów szkół z poszczególnych dzielnic.

5. Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest złożenie w terminie wypełnionej przez rodziców lub opiekunów prawnych karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii.

6.Termin organizowania półkolonii  podawany jest do wiadomości rodziców na zebraniach w szkołach oraz na tablicach ogłoszeń.

7.W przypadku zgłoszenia przez rodzica/opiekuna prawnego nieobecności dziecka kierownik półkolonii  zobowiązany jest do zaproponowania uczestnictwa w półkoloniach dziecku z listy rezerwowej.

Karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii

doc09-01-2015[ Pobierz ]
44 kB
Odwóz uczniów ze Strzemieszyc Małych