„KEEP CALM AND SPEAK ENGLISH”

Nasza szkoła w listopadzie 2017 roku przystąpiła do realizacji międzynarodowego projektu na platformie eTwinning. Projekt pod tytułem: "KEEP CALM AND SPEAK ENGLISH" ma na celu uświadomienie uczniom potrzeby nauki języka angielskiego i jego praktycznego wykorzystania. Współpraca z partnerami z Turcji będzie przebiegała zgodnie z ustalonym przez koordynatorów harmonogramem działań i zakończy się w czerwcu 2018 roku. W lipcu będą podjęte działania mające na celu uzyskanie kolejnej nagrody portalu eTwinning. Pierwszą tego typu nagrodę otrzymaliśmy w 2016 roku za realizację projektu pt.: "NO BARRIERS FOR EUROPEANS" w ramach międzynarodowego programu Erasmus+. Mamy nadzieję na duże zaangażowanie uczniów w realizację projektu.